Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri

www.toptanhastabezci.com üyelik esnasında sisteme girmiş olduğunuz bilgileri korumakla yükümlüdür. Hiçbir şekilde üçüncü şahıslara, hiçbir amaçla bilgileriniz verilmez. Ancak aynı üyelik bilgilerini farklı internet sitelerinde kullanmanızdan kaynaklanan problemlerde www.toptanhastabezci.com sorumluluk kabul etmez.

Sistemimize giren tüm kullanıcıların IP adresleri sistem tarafından otomatik olarak algılanmaktadır. Böylece herhangi bir amaçla kötü niyetli girişimlerde bulunan kullanıcılar ve hatta kayıp ya da çalıntı kredi kartı kullanmak isteyen kişiler tespit edilmektedir.

www.toptanhastabezci.com güvenliğiniz için kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamaz ve dolayısıyla bu tür bilgileri üyelik bilgileri çerçevesinde sormaz, istemez. Alışveriş esnasında ÖNDER MEDİKAL çalışanları dahil hiç kimse kredi kartı bilgilerinizi göremez, kredi kartı bilgileriniz ilgili bankalara en yüksek güvenlik standartları çerçevesinde ikili bağlantılarla iletilir. 

www.toptanhastabezci.com amacı; siz müşterilerine yorulmadan, zahmetsiz, sorunsuz, güvenli ve rahat alışveriş yaptırmaktır. Bu sebeple alışveriş ve ödeme işlemleri sadece üyelik ile olabilmektedir. Üyelerden derlenen bilgiler veritabanımızda saklanarak bir sonraki alışverişinizde size tekrar aynı işlemleri yaptırmadan hizmet verebilmemiz ve sizi tanıyabilmemiz için saklanmaktadır. Üyelerimizden alınmış olan tüm kişisel bilgiler son derece yüksek güvenlikli elektronik ortamlarda saklanmaktadır. Bu bilgilerden bir kısmına  kullanıcının üyelik bilgileri ile sisteme girmesi dışında hiçbir kimsenin ulaşması mümkün değildir (Örneğin; kullanıcı şifreleri). Diğer bilgiler ise sadece www.toptanhastabezci.com yetkili personeline açık olup, sipariş işlemleri ve üye ile iletişim için kullanılmaktadır (Örneğin fatura bilgileri, e-posta adresi v.b gibi). Bu bilgiler T.C. ve Uluslararası kanunlar çerçevesi altında korunmaktadır ve yine aynı kanunların emretmesiyle kullanılabilir. www.toptanhastabezci.com kendisine açık olan kullanıcı bilgilerini hiçbir şekilde üçüncü şahıslara kullandırmayacağını ve koruyacağını taahhüt eder.

 

Toptan Hasta Bezci | Hasta Bezleri Toptan Satış Sitesi © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.

Son Tweetler

Konum Bilgilerimiz

Adres bilgileri : Anafartalar Mahallesi Susam Sokak Tiritoğlu işhanı No: 6/23 Ulus/ANKARA

0312 309 74 30
0312 310 54 75

0312 309 74 30

0312 310 54 75

Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri